fbpx
Close

PRZEBUDZONE SERCE

aktywacja

PRZEBUDZONE

SERCE

aktywacja

PROGRAM NAUCZANIA

PRZEBUDZONE SERCE - AKTYWACJA

PODRÓŻ DO PRZESTRZENI KOCHAJĄCEGO SERCA

Witaj kochana,

Wiem, jak trudnych momentów możesz doświadczać w swojej obecnej relacji partnerskiej lub doświadczałaś wcześniej, a teraz boisz się zaufać kolejnemu mężczyźnie. Choć od lat bardzo się starasz, to te chwile bólu, samotności, odrzucenia oraz braku miłości wracają do Twojego życia jak bumerang. Czasami masz wrażenie, że to jest jak zaklęte koło bez wyjścia. 

Wiem, bo sama tam byłam. Odnalazłam drogę wyjścia z ciemności podobnej do czasu z dzieciństwa, a teraz chętnie wskażę Ci drogę i poprowadzę Cię w ramiona miłości Twojego kochającego serca. 

Kiedy otulisz Światłem Miłości cały ból przeszłości, to Twoje serce otworzy się niczym piękny kwiat i zaprosi do Twojego życia miłość i radość, które aktywują w Tobie nieograniczony potencjał. Narodzisz się na nowo i zaczniesz tworzyć swoją relację partnerską, oraz całe swoje życie, na energii Światła i bezwarunkowej Miłości. 

Ta wysoka wibracja Twojego krystalicznie czystego serca, rozświetli nasz stary świat funkcjonujący na zamkniętym sercu i cierpieniu. Nastanie Nowa Era. 

Era Przebudzonych ludzi, którzy współtworzą świat harmonii i wszechogarniającego piękna. 

 

POKOCHAJ SIEBIE I ZACZNIJ TWORZYĆ RELACJĘ PARTNERSKĄ OPARTĄ NA PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI

PROGRAM
“PRZEBUDZONE SERCE - AKTYWACJA”
ZAWIERA:

AKTYWACJA ŚWIADOMOŚCI JEDNOŚCI

Odkryj nowe spojrzenie na partnerstwo, które wyzwoli Cię z odtwarzania swojej przeszłości i zaprowadzi Cię w ramiona bezwarunkowej miłości Twojego serca.

2 godzinne szkolenie – 4 nagrania wideo.

ZAJĘCIA Z ANABELLE SANCHEZ

5 lekcji o tym jak pokochać zranione części Ciebie, które oddzieliły się od Twojej krystalicznie czystej duszy i zanurzyły się w strukturach ego funkcjonującym na cierpieniu.

MEDYTACJE ŚWIATŁA I MIŁOŚCI

Otrzymaj 5 medytacji, które pomogą Ci podnieść Twoje wibracje. Stwórz poczucie bezpieczeństwa w sobie, aby Twoje serce mogło pokazać światu niczym nieograniczone piękno. Medytacje w formacie mp3 do pobrania na telefon lub komputer.

PROCESY ZMIENIAJĄCE ŻYCIE

Poznaj 2 transformacyjne procesy, które pomogą Ci uwolnić zablokowane emocje i destrukcyjne przekonania, tworząc przestrzeń na pokochanie siebie. Miłość do siebie przyniesie Ci spełnienie marzeń. Nagrania procesów w formacie mp3 do pobrania na telefon lub komputer.

ZASOBY WIEDZY PDF

3 pliki PDF do pobrania, których przeczytanie pogłębi Twoje zrozumienie zranionego wewnętrznego dziecka, które czeka na Twoją miłość od tak wielu lat. Kiedy otulisz je miłością, ono pokaże Ci jak żyć w radości Twojego serca.

PRZESTRZEŃ WSPARCIA I BEZPIECZEŃSTWA

Otrzymaj dostęp do zamkniętej grupy na fb, gdzie nasz Anioł wsparcia Gosia, odpowie na zadane pytania dotyczące  stosowania programu nauczania i będzie motywowała Cię do podążania ścieżką Światła i Miłości do siebie i innych.

BONUSY

NAGRANIA BONUSOWE

Otrzymaj 3 nagrania wideo z wieloma pytaniami kobiet, doświadczających problemów w relacji partnerskiej, oraz odpowiedzi Anabelle Sanchez, które pomogą Ci w Twojej wewnętrznej transformacji.

AKTYWACJA 1 CZAKRY BONUS (2)

Nagranie audio, które da Ci praktyczne wskazówki do aktywacji Twojej pierwszej czakry, która odpowiada za poczucie bezpieczeństwa, ilość energii witalnej jaką masz każdego dnia, oraz obfitość finansową.

Program w przygotowaniu.

W programie nauczania “Przebudzone serce” otrzymasz

zmieniające życie narzędzia transformacji, oraz nauki jak pokochać siebie

i zacząć tworzyć życie swoich marzeń.

Wypowiedzi kobiet o Anabelle Sanchez:

Wspierana niezwykle skutecznym technikami, wyposażona w doskonałe narzędzia wewnętrznego rozwoju, w krótkim czasie, byłam w stanie podnieść się niczym Feniks z popiołu po wielu trudnych sytuacjach życiowych: nieudane związki, bycie wykorzystywaną, z ciągłego poczucia bycia ofiarą innych i więźniem przekonań zaczerpniętych w dzieciństwie. Dziękuję Anabelle
Karolina

Droga Anabelle, to dzięki Tobie wróciłam do siebie. Jestem pełną, wartościową kobietą, emanującą pięknem i zdrowiem. Kocham swoje życie, a ono kocha mnie. Pokazałaś mi drogę i pomogłaś mi utulić małą Agusię. Czuję miłość do ludzi, czuję miłość do zwierząt, czuję miłość do natury. Jestem Ci wdzięczna na zawsze.”
Agnieszka

Anabelle krok po kroku kieruje przez drogę, która prowadzi do bezpieczeństwa. Już teraz wiem, że nie potrzebne mi są inne osoby by zapewnić sobie spokój. Regularne słuchanie nagrań sprawia, że zmienia się moje samopoczucie, wiara we własne siły i odczucie dotyczące poczucia bezpieczeństwa. Dziękuje Ci Anabelle za to, że jesteś i tworzysz tak ważne rzeczy, by pomóc innym kobietom.
Ania

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

“PRZEBUDZONE SERCE”

 i zacznij doświadczać relacji partnerskiej opartej

na prawdziwej miłości.

Program ten poprowadzi Cię
przez wewnętrzną transformację i:

Program w przygotowaniu.

W programie nauczania “Przebudzone serce” otrzymasz

zmieniające życie narzędzia transformacji, oraz nauki jak pokochać siebie

i zacząć tworzyć życie swoich marzeń.