fbpx
Close

Anabelle Sanchez

Anabelle Sanchez jest kobiecym coachem i nauczycielką duchową. Dedykuje swoje życie nauczaniu ścieżki serca i łączeniu się ze swoją duszą.

 

Tworzy zmieniające życie kursy i warsztaty online  podczas, których uczy głębokiego pokochania siebie, jako solidnego fundamentu do tworzenia zdrowego partnerstwa opartego na szacunku i prawdziwej miłości. 

 

“Jako dziecko, dorastałam w domu, w którym panowała przemoc zarówno fizyczna jak i emocjonalna. Moi straumatyzowani w dzieciństwie rodzice uzależnili się od alkoholu porzucali mnie wielokrotnie tworząc we mnie ogromną ranę na sercu, oraz poczucie braku wartości. Te bardzo trudne doświadczenia w dzieciństwie, zaskutkowały kolejnym cierpieniem w moim dorosłym życiu, w szczególności w partnerstwie. Wszystko to doprowadziło mnie do stanu bliskiego śmierci. 

Moje pragnienie zaznania szczęścia, dawało mi ogromną siłę do poszukiwań skutecznego sposobu na poprawę życia. Przeszłam wiele terapii, jak również poznałam niezliczoną ilość metod uzdrawiania, szkoląc się u czołowych nauczycieli oraz terapeutów polskich, jak i zagranicznych. Moje wieloletnie uzdrawianie, oraz poświęcenie się duchowemu przebudzeniu pomogło mi odnowić kontakt z moim kochającym sercem, oraz z duszą.

Obecnie mając połączenie z bezwarunkową miłością swojego serca, uczę kobiety głębokiego pokochania siebie, które jest niezbędne, aby tworzyć relację partnerską opartą na prawdziwej miłości.”

“Modlę się o to, aby każda kobieta uzdrowiła swoje poranione serce, które oddziela ją od bezwarunkowej miłości płynącej ze Źródła Stworzenia. To oddzielenie tworzy poczucie separacji, oraz oczekiwanie, że wszystko czego jej brakuje ma przyjść z zewnątrz. 

Kiedy my kobiety odzyskamy swoją moc i połączymy się ze swoją duszą i sercem, to nastanie czas, każdy człowiek zacznie odczuwać w sobie nieograniczoną ilość Światła i Miłości. A wtedy zapanuje pokój i harmonia na naszej pięknej Planecie, jaką jest Matka Ziemia”

 

Anabelle Sanchez

Formalne kwalifikacje Anabelle Sanchez:

Anabelle Sanchez