fbpx
Close

Medytacja Wybaczenia

 

Medytacja Wybaczenia to głęboka transformacja, która uwolni Cię z poczucia krzywdy, zranienia i bólu. Wybaczając innym lub sobie pożegnasz przeszłość tworząc miejsce na nową lepszą przyszłość.

Medytacja ta poprowadzi Cię przez cały proces wybaczania:

Uwalnianie emocji z ciała jest niezbędnym elementem procesu wybaczania. Pomijając ten element może nastąpić jedynie pseudointelektualne wybaczenie, które nie wnosi żadnej zmiany do naszego życia. Poczucie krzywdy, to niewyrażone emocje takie jak smutek, żal czy gniew, które w pierwszej kolejności potrzebujesz wysłuchać i uwolnić, aby Twoje ciało nie musiało dłużej dźwigać tych ciężarów.

Na rozpamiętywanie przeszłości i tłumienie niekomfortowych emocji zużywana jest bardzo duża ilość energii co powoduje, że wibracje są na niskim poziomie. Niski poziom energii zaprasza do życia kolejne trudne doświadczenia.

Natomiast odczuwając dawne emocje, a tym samym uwalniając pamięć przeszłości, poziom  energii wzrasta. Dopiero wtedy jesteś w stanie dostroić się do energii serca i prawdziwie wybaczyć.

39 zł

Medytacja do pobrania na telefon lub komputer po dokonaniu płatności. Nagranie jest dostarczane w formie cyfrowej, dlatego zakup nie podlega zwrotowi.