Close

“Medytacja uwalniająca emocje
spotkanie z miłością, która jest w Tobie”Medytacja ta to transformująca podróż do Twojego  wnętrza, w którym znajduje się Światło i otulająca energia bezwarunkowej miłości. Ta piękna energia często jest zablokowana  zatrzymanymi emocjami, które czekają na uwolnienie. Głęboko i świadomie oddychając wysłuchujesz swoich emocji, które w otuleniu miłości płynącej z Twojego serca rozpuszczą się i zrobią miejsce na światło, które masz w sobie.


Ten głęboki wewnętrzny proces poprowadzi Cię od lęku do zaufania i poczucia bycia duchowo prowadzoną.

Nagranie w formacie MP3 do pobrania po dokonaniu płatności.

89 zł

Kiedy urodziłaś się byłaś taka niewinna i beztroska. Nic nie istniało poza chwilą obecną. Czułaś połączenie z całym Wszechświatem i Aniołami. Wiedziałaś, że jesteś doskonała taka jaka jesteś, bo jesteś. Wiedziałaś, że jesteś darem dla świata i tak bardzo chciałaś smakować życia. Cieszyć się z każdego promyka słońca o poranku. Podziwiać śpiew ptaków i pachnące kwiaty na łące. Otulać kolorowe motyle i świecić jasnym światłem na cały świat. Twoje serce śpiewało radosną pieśń serca w podziękowaniu za życie na tej pięknej planecie ziemia.

Każda z nas głęboko w sobie ma nadal to pragnienie, a nawet nie tyle pragnienie, ile boski potencjał do tworzenia raju na ziemi.

 

Droga przebudzenia to jak ponowne narodziny serca.

Droga serca to uwolnienie lęku i zaufanie w to, że jesteś prowadzona, że masz przy sobie duchowego opiekuna, który jest przy Tobie. To moment, w którym możesz się zrelaksować i płynąć przez życie otoczona światłem, do którego będziesz zapraszać innych.

Murem, który odgradza nas od naszego Światła i poczucie bycia prowadzoną są nie uwolnione emocje oraz przyklejone do nich programy.

 

Ten lęk, który teraz odczuwasz jest dawnym stłumionym i nie uwolnionym lękiem, który sytuacja obecna wydobywa na powierzchnię. 

Chcąc czuć się spokojna i zaufaniem kroczyć przez życie potrzebujesz poprzez głęboki świadomy oddech uwolnić lęk z ciała, czując się przy tym bezpieczna i duchowo zaopiekowana.

59 zł*

* Cena promocyjna. Normalna cena 89zł