fbpx
Close

Darmowa Medytacja

“Połączenie z Matką Ziemią"

 

Dzięki tej medytacji poczujesz opiekuńczą miłość Matki Ziemi, która da Ci poczucie bezpieczeństwa i wsparcie. Wyjdziesz poza lęk i dostroisz się się do wibracji Twojego kochającego serca. Kiedy zaczniesz odczuwać opiekuńczą miłość Matki Ziemi, Twoje życie zacznie się układać. Pojawią się twórcze pomysły. Będziesz mieć dostęp do swojej mocy, wiary w siebie i zaufania.

Uzyskaj natychmiastowy dostęp

Podczas słuchania medytacji “Połączenie z Matką Ziemią”:

Przygotuj się na dobre samopoczucie

Anabelle Sanchez

Jest kobiecym coachem i nauczycielką jogi. Ma zaszczyt wspierać kobiety w uwalnianiu blokad, które ograniczają ich moc, aby mogły rozkwitnąć i zacząć żyć w zgodzie ze swoim sercem. Łączy fizyczność z duchowością wiedząc, że wszystko jest jednością.
Oddana praktyce duchowej od 15 lat. Podróżowała do świętych miejsc w Indiach i na Bali. Przez 20 lat mieszkała w bliskim otoczeniu natury łącząc się z energią przyrody i zwierząt.
Przeszła głęboką wewnętrzną transformację. Brała udział w wielu warsztatach i kursach m.in. trenerskie z Radykalnego Wybaczania i kurs na nauczycielkę jogi. Poznała metody takie jak: gestalt, theta healing, ustawienia hellingerowskie, rebirthing, praca z wewnętrznym dzieckiem, psychologię zorientowaną na proces, terapię poprzez sztukę i dźwięk. Przez kilka lat prowadziła ośrodek rozwojowy Spa dla duszy. Organizowała 4 duchowe wyprawy do Indii. Wegetarianka od 25 lat. Partnerka i matka dwóch dorosłych córek.

Pobierz medytację, jeśli pragniesz odczuwać opiekę, wsparcie i miłość.