fbpx
Close

Ścieżka Przebudzonego Serca
Kurs Online

Pokochaj Siebie i poczuj się świetnie

Kurs “Ścieżka przebudzonego serca”

to Twój Przewodnik, który poprowadzi Cię ku pozytywnej zmianie:

Od kobiety, która w relacji partnerskiej czuje się niekochana
do odkrycia swojej mocy, dzięki której odnajdziesz miłość w sobie.

Jeśli w relacji partnerskiej często czujesz się:

TO TEN KURS JEST DLA CIEBIE

W oparciu o długoletnią praktykę przygotowałam dla Ciebie sprawdzone techniki, dzięki którym uwolnisz dawne emocje i pokochasz siebie. Spowoduje to, że odnajdziesz upragnione szczęście i spokój.

Jeśli w Twojej relacji partnerskiej czasami jest tak źle, że myślisz o rozstaniu to chcę, abyś wiedziała, że to nie rozstanie jest potrzebne, tylko stworzenie dobrej relacji z samą sobą. A kiedy to zrobisz to dopiero wtedy jesteś w stanie stworzyć zdrową relację z drugim człowiekiem.

Kiedy się zatrzymasz i spotkasz ze swoimi brakami, niezaspokojonymi potrzebami i z niewyrażonymi emocjami, a następnie pokochasz siebie, to dopiero wtedy będziesz mogła z przestrzeni serca stworzyć zdrową relację partnerską.

Będziesz mogła na nowo zakochać się w swoim partnerze i zobaczyć jego wewnętrzne piękno lub stworzyć zdrową relację z innym człowiekiem.

POKOCHASZ TO CO
OFERUJE TEN KURS

Dzięki temu kursowi przejdziesz wewnętrzną transformację i:

NIEZALEŻNIE Z JAKIM MĘŻCZYZNĄ JESTEŚ
ZAWSZE SPOTKASZ TYLKO SIEBIE
TWÓJ PARTNER JEST TWOIM LUSTREM
JEST ZEWNĘTRZNYM ODBICIEM TWOJEGO WNĘTRZA.

Twój partner poprzez to jak się zachowuje i co mówi wyzwala w Tobie wyparte w dzieciństwie emocje, a Ty w swojej nieświadomości projektujesz je na swojego ukochanego. Możliwe, że obwiniasz i oceniasz go, robiąc go odpowiedzialnym za Twoje cierpienie. Myślisz sobie: “gdyby on się inaczej zachowywał, byłabym szczęśliwa”. 


Podczas tego kursu nauczysz się docierać w bezpiecznej przestrzeni do samej siebie i tworzyć relację z samą sobą co pozwoli Ci zupełnie inaczej niż dotychczas dokonywać świadomej oceny sytuacji i świadomego wyboru swoich własnych reakcji w oparciu o największą moc jaką jako ludzie posiadamy – czyli miłość. 

Spotkanie ze sobą i wewnętrzna transformacja jest kluczem do stworzenia szczęśliwej relacji partnerskiej.


KIEDY SPOTYKASZ SIĘ ZE SWOIMI EMOCJAMI W PRZESTRZENI  SERCA I WYSŁUCHUJESZ ICH – WTEDY ZACZYNASZ MIEĆ DOSTĘP DO PRAWDZIWEJ RADOŚCI I AUTENTYCZNEGO ŻYCIA.


Dlatego jeśli czujesz, że chcesz uzdrowić swoją relację to ten kurs jest właśnie tym kluczem. Dzięki niemu spotkasz się ze swoją prawdziwą JA.

ZAMAWIAJĄC KURS OTRZYMASZ DOSTĘP DO
nagranych przeze mnie trzech prowadzonych medytacji:

Medytacja na poczucie bezpieczeństwa.

Odsłuchiwanie tej medytacji zbuduje w Tobie fundament poczucia bezpieczeństwa wynikający ze źródła Twojego istnienia.
Jeśli w swoim życiu czujesz się nie wspierana, niekochana, gorsza i często samotna to pod tym wszystkim jest lęk. Lęk, który swój początek ma w dzieciństwie. Jeśli w swoim rodzinnym domu nie czułaś się bezpiecznie to powstał w Tobie lęk, który może być nie uświadomiony, ale nadal steruje Twoim życiem.
Dlatego jeśli tylko słyszysz swój wewnętrzny głos, który mówi: czas na doświadczanie życia w lekkości i radości to znajdź czas dla siebie.
Zacznij świadomie tworzyć nowe życie, którego początkiem jest poczucie bezpieczeństwa na tej pięknej planecie jaką jest ziemia.
Medytacja ta to silna aktywacja Twojego pierwotnego poczucia bezpieczeństwa, które masz głęboko w sobie. To przepiękne nagranie wydobędzie je z Twojego wnętrza dzięki czemu nawiążesz z nim stały kontakt.
Kiedy czujemy się bezpiecznie pozwalamy w zaufaniu prowadzić się głosowi naszego serca. Zapraszam do wspólnej podróży.

Medytacja uwalniająca emocje – spotkanie z wewnętrznym dzieckiem.

Będąc małą dziewczynką prawdopodobnie często nie mogłaś wyrażać wszystkich swoich emocji będąc jednocześnie wspieraną i akceptowaną. Te wyparte w dzieciństwie emocje są obecnie aktywowane poprzez zachowania Twojego partnera lub innej bliskiej Ci osoby.
Medytacja ta poprowadzi Cię na spotkanie z Twoim wewnętrznym dzieckiem, które teraz będzie miało możliwość bycia wysłuchanym przez kochającą go osobę, którą Ty jesteś. To dziecko w Tobie – kiedy poczuje się bezpieczne i ważne – zacznie poprzez Ciebie rozkwitać i pokazywać swój wielki potencjał, swoją naturalną kreację i radość.

Zasługujesz na spełnione i radosne życie, a spotkania z wewnętrznym dzieckiem zaprowadzą Cię w to miejsce.

Zamknij oczy i otwórz się na przyjmowanie, a reszta objawi się sama.

Medytacja wspierająca pokochanie siebie.

W czasie tej medytacji poczujesz prawdziwy dotyk bezwarunkowej miłości i akceptacji siebie.Usłyszysz słowa, których być może nigdy nie słyszałaś, albo słyszałaś, ale rzadko, zbyt rzadko.

Jeśli będąc dzieckiem rodzice nie mówili Ci “kocham Cię”, “jesteś dla mnie ważna”, “cieszę się, że jesteś”, to powstała w Tobie emocjonalna pustka, która powoduje, że często czujesz się niekochana i mało ważna. Brakuje Ci bliskości i miłości.

Kochanie, nie ma co wciąż szukać na zewnątrz bo można nigdy nie znaleźć. Czas zatrzymać się i zrozumieć, że miłość jest w Tobie, w Twoim pięknym sercu. Kiedy otworzysz się na przyjęcie słów przepełnionych miłością, wtedy ich wibracja otworzy Twoje serce i poczujesz, że wszystko masz w sobie.

Codzienne odsłuchiwanie medytacji umożliwi Ci głębszy kontakt z własnym kochającym sercem, w efekcie czego wejdziesz na ścieżkę przebudzenia się do miłości swojego serca i zaczniesz kreować życie swoich marzeń. Zamknij oczy i otwórz się na przyjmowanie, a reszta objawi się sama.

W prezencie otrzymasz
Medytację uwalniającą emocje:
spotkanie z miłością, która jest w Tobie.

Podczas tej medytacji przejdziesz bezpieczny proces uwalniania emocji w przestrzeni Twojego kochającego serca. Jeśli spotkania z bliską Ci osobą wyzwalają w Tobie smutek, frustrację lub gniew, z którymi do tej pory nie wiedziałaś co robić, to ta medytacja będzie dla Ciebie darem. Będzie dla Ciebie wyzwoleniem z cierpienia i wkroczeniem na Ścieżkę Przebudzonego Serca. Systematyczne słuchanie nagrania może przynieść Ci wewnętrzną transformację, w efekcie której wyjdziesz z poczucia krzywdy i bezradności, a zaczniesz być kobietą, która ma dostęp do swojej wewnętrznej mocy.

Nazywam się Anabelle Sanchez

Jestem kobiecym coachem oraz nauczycielką jogi. 

Przeszłam głębokie uzdrowienie od poczucia bycia niekochaną i mało wartą do przebudzenia się do miłości w przestrzeni własnego serca.

Od 8 lat wspieram kobiety w ich wewnętrznej podróży do odkrycia własnego piękna. Kocham życie, ćwiczę jogę, medytuję, podróżuję i cały czas odkrywam miłość, która jest wszędzie.

POZWÓL MI WSPIERAĆ CIĘ, GDY UWALNIASZ EMOCJE,
PORZUCASZ DAWNE URAZY I UCZYSZ SIĘ KOCHAĆ SIEBIE.  

=Najkorzystniejsza opcja=
dla nowych osób:
kurs plus 1 sesja online

350zł

Przejdź do płatności

=Najkorzystniejsza opcja=
dla nowych osób:
kurs plus 1 sesja online

290zł

Przejdź do płatności

=Najlepsza cena=

98zł

Przejdź do płatności

Pozytywne myślenie i używanie afirmacji jest bardzo ważne, tyle, że nie wystarczy. Jeśli ćwiczymy pozytywne myślenie a trudne emocje wypieramy to jest tak jakbyśmy budowały domek z kolorowych kartonów. Pięknie wygląda i nawet można się w nim dobrze poczuć przez jakiś czas. Aż nadchodzi dzień kiedy pojawia się duży wiatr lub huragan i to co zbudowałyśmy całkowicie się rozpada.

Dlatego jeśli chcesz odzyskać moc i wewnętrzną stabilizację to zamów mój kurs online “Ścieżka przebudzonego serca” i zacznij w zaciszu domowym swoją wewnętrzną transformację, która doprowadzi Cię do życia w zgodzie ze sobą i swoim sercem.

Te piękne medytacje powstały po to,
abyś nauczyła się jak:

TEN KURS ZMIENI TWOJE ŻYCIE

JUŻ CZAS POWRÓCIĆ DO MIŁOŚCI SWOJEGO SERCA

Zamawiając kurs Ścieżka Przebudzonego Serca otrzymujesz:

Nagrania są stworzone w taki sposób, abyś słuchając ich miała głębokie odczuwanie mojego wsparcia i przewodnictwa. Już nie będziesz ze wszystkim sama. Ja będę cały czas przy Tobie i nauczę Cię co robić, aby żyć z przestrzeni serca.

Kurs online “Ścieżka przebudzonego serca” to głęboka transformacja, która spowoduje, że wejdziesz na ścieżkę odzyskiwania swojej mocy, zaczniesz dokonywać właściwych wyborów i odzyskasz wewnętrzny spokój. Dołącz do mnie teraz. Będziesz zadowolona od momentu naciśnięcia przycisku start.

Już od dłuższego czasu interesowalam się pracą z wewnętrznym dzieckiem i procesowaniem emocji. Znałam teorię – czytałam dużo artykułów, oglądałam nagrania, nawet kupiłam sobie książkę 🙂 ciężko mi było jednak przełożyć zdobyta wiedzę na praktykę. Za każdym razem, gdy siadałam by skonfrontować się ze swoimi emocjami, włączała mi się blokada i nawet jeśli byłam w stanie wypłakać się to ukochiwanie szło opornie. No bo jak niby mam myśleć o sobie dobrze, skoro jest mi tak smutno? W głowie miałam pustkę. Na szczęście z pomocą przyszła mi Anabelle. Jestem za to jej bardzo wdzięczna. Dzięki temu kursowi wreszcie wiem, jak przejść przez procesowanie, nie tylko w teorii, ale i w praktyce. Korzystam za każdym razem gdy poczuje się źle i to naprawdę pomaga! Głos Anabelle, jest jak przewodnik, który wskazuje drogę do spotkania się z samą sobą. Dziękuje. Z dnia na dzień czuje się coraz lepiej i coraz więcej rozumiem. Polecam każdemu kto pragnie zmienić swoje życie i być po prostu szczęśliwym.

Ewa Zakrzewska

Poczucie bezpieczeństwa to coś, z czym od dawna mam bardzo duży problem. Myślę, że mogę to powiedzieć głośno: moi rodzice od najmłodszych lat nie byli mi w stanie tego zapewnić. Ciągle przeprowadzki, awantury, imprezy, alkohol, podrzucanie przypadkowym nianiom i wiele więcej. To wszystko sprawiło, że nigdy nie czułam się bezpieczna. A co za tym idzie i w życiu dorosłym tak jest. Znalazłam sobie partnera, który odzwierciedla mi to, co dzieje się w moim wnętrzu. Rozmowy, które przeradzają się w kłótnie nic nie dają. Zaczęłam szukać pomocy i tak trafiłam na ten kurs. Początkiem była medytacja na poczucie bezpieczeństwa. Już od pierwszego słuchania czułam błogość i wewnętrzny spokój jakiego od dawna nie czułam, a może nawet i nigdy. Pierwszy raz zasnęłam jak dziecko zupełnie odstresowana. Głos Anabelle krok po kroku kieruje mnie przez drogę, która prowadzi do bezpieczeństwa. Już teraz wiem, że nie potrzebne mi są inne osoby by zapewnić sobie spokój. Poczucie bezpieczeństwa mogę zapewnić sobie, trzeba tylko wiedzieć w jaki sposób. Regularne słuchanie nagrań sprawia, że zmienia się moje samopoczucie, wiara we własne siły i odczucie dotyczące poczucia bezpieczeństwa. Dopiero zaczynam swoją przygodę, ale już teraz mogę polecić ten kurs tym osobom, które mają problemy w relacji partnerskiej. Dziękuje Ci Anabelle za to, że jesteś i tworzysz tak ważne rzeczy, by pomóc innym kobietom. Ściskam i całuję.

Ania

Od pewnego czasu słucham medytacji z kursu “Ścieżka przebudzonego serca” i z dnia na dzień uczę się ukochiwania siebie, co jest podstawą do miłości,która tak naprawdę jest w nas. Słuchanie tych medytacji powoduje, że mam coraz większe poczucie własnej wartości, otwartość na drugiego człowieka, zrozumienie. Czuję jak moje podejście do życia zmienia się. Budzę się z uśmiechem na twarzy, co udziela się otaczającym ludziom i świat staje się lepszy, bo płynie dobra,szczera energia. Gdy wydarza się coś niezbyt miłego, słucham medytacji Anabelle i potrafię spojrzeć na daną sytuację z innej perspektywy. Dziękuję kochana Anabelle,Twoje medytacje są mądre i skuteczne. Czuje jak moje wibracje rosną. Kocham.

Jola Wojtala

“Wszystkim kobietom, które pragną poczuć się ważne, kochane i szczęśliwe z całego serca polecam kurs online “Ścieżka przebudzonego serca”. Regularne odsłuchiwanie medytacji powoduje, że każdego dnia czuję się coraz lepiej. Dlatego jeżeli chcesz nauczyć się pracować z emocjami to medytacje uwalniajace emocje są do tego wspaniałym narzędziem. Ciepły głos Anabelle przeprowadzi Cię w bezpieczny sposób przez cały proces. Słuchając tych medytacji mam poczucie wsparcia, więc mogę otworzyć się i zaufać i wiem, że mam prawo czuć to co czuję. Powoduje to uwolnienie dawno temu wypartych emocji w poczuciu zrozumienia, akceptacji i miłości. Wspaniałym dopełnieniem procesowania emocji jest “Medytacja na poczucie bezpieczeństwa” oraz “Medytacja wspierająca pokochanie siebie”. Dzięki regularnemu odsłuchiwaniu ich zaczynam czuć bezwarunkową akceptację i miłość, której pragnęłam przez całe moje dzieciństwo.

Polecam ten kurs każdej kobiecie pragnącej zmiany swojego życia, ponieważ dzięki własnej pracy z emocjami czuję, że mam większy wpływ na swoje życie, lepiej rozumiem siebie i innych. :)”

Gosia Mirowska

"Kochane dziewczyny, jakiś czas temu zdecydowałam się wybrać spośród oferty Anabelle kurs Ścieżka Przebudzonego Serca. Zaczęłam go. Przerwałam. Zaczęłam jeszcze raz i tym razem byłam systematyczna. Efekty mnie zaskoczyły. Znajomi zaczęli zauważać we mnie zmianę. Stałam się spokojniejsza, bardziej pogodna, promienna, pełna miłości i te miłość niosę innym ludziom. Jednocześnie umiem stawiać granice, bo kocham siebie i robię to dla swojego dobra. A do tej pory było to moja słaba strona. Zaczęła się zmieniać moja relacja z partnerem. Co więcej- widząc zmiany we mnie, partner zaczął medytować razem ze mną. To niesamowite. Jestem coraz bardziej otwarta, wolna od ciężarów, które niosłam w sobie przez wiele lat. Pięknie dziękuję za fantastyczne narzędzie, które odmieniło mnie i moje życie " 🙂 

Magdalena