Close

KRĄG KOBIET

JESTEM BEZPIECZNA I ZAOPIEKOWANA

Kurs online do samodzielnej praktyki

ODZYSKAJ SWOJĄ KOBIECĄ MOC I ZACZNIJ ŻYĆ W ZGODZIE ZE SWOIM SERCEM.

Kochana kobieto

Obecnie doświadczamy trudnego czasu. Zmiany w naszym świecie i w naszym życiu wzywają nas teraz bardziej niż kiedykolwiek do odzyskania naszej kobiecej mocy, abyśmy mogły w poczuciu bezpieczeństwa podążać ścieżką naszej duszy.

Czy obecnie:

Doskonale Cię rozumiem, bo znam wszystkie te stany z własnego życia.   

Dopóki nie otworzyłam się na duchowość i otaczającą mnie opiekuńczą energię, miałam poczucie, że jestem zdana tylko na samą siebie.

DOŚWIADCZANIE ŻYCIA Z POZIOMU LOGICZNEGO UMYSŁU, TO KRĘCENIE SIĘ W KÓŁKO W SABOTUJĄCYCH WZORCACH, NEGATYWNYM MYŚLENIU I TRUDNYCH DOŚWIADCZENIACH.

Będąc zanurzone w umyśle – biegamy, działamy, czytamy i słuchamy mądrych ludzi, licząc na to, że w końcu coś się zmieni. Czasami nawet pojawia się upragniona zmiana, tyle, że na krótko. A potem znowu wracamy na starą ścieżkę życia, która przynosi nam rozczarowanie i frustrację. Żyjąc z poziomu ego umysłu doświadczasz poczucia oddzielenia, lęku i cierpienia. Masz poczucie, że niewiele zależy od Ciebie, a świat zewnętrzny przynosi zagrożenie.

MOŻE TO WŁAŚNIE TEN MOMENT, ŻEBY WYJŚĆ POZA RACJONALNY UMYSŁ I POŁĄCZYĆ SIĘ ZE SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ MĄDROŚCIĄ I INTUICJĄ, KTÓRA ZAPROWADZI CIĘ NA ŚCIEŻKĘ TWOJEJ DUSZY.

Kiedy połączysz się ze swoją duszą, odczujesz wewnętrzny spokój, ponieważ ona zawsze wie co jest dla Ciebie dobre i wskaże Ci właściwą drogę przez życie.

Dlatego jeśli chcesz:

TO TEN KURS JEST DLA CIEBIE

TERAZ JEST CZAS NA PRZEBUDZENIE W SOBIE KOBIECEJ MOCY, ABY W ZAUFANIU I POCZUCIU WEWNĘTRZNEGO PROWADZENIA WITAĆ KAŻDY KOLEJNY DZIEŃ RADOŚCIĄ TWOJEGO SERCA.

Oto co otrzymasz:

Kurs możesz ukończyć w dowolnym momencie,
jak również możesz korzystać z niego tak często jak chcesz.

PROWADZĄCA KRĄG KOBIET – ANABELLE SANCHEZ

Jest kobiecym coachem i nauczycielką jogi. Ma zaszczyt wspierać kobiety w uwalnianiu blokad, które ograniczają ich moc, aby mogły rozkwitnąć i zacząć żyć w zgodzie ze swoim sercem. Łączy fizyczność z duchowością wiedząc, że wszystko jest jednością.
Oddana praktyce duchowej od 15 lat. Przez kilka lat zasiadała i współtworzyła kobiece kręgi w górach izerskich. Podróżowała do świętych miejsc w Indiach i na Bali. Przez 20 lat mieszkała w bliskim otoczeniu natury łącząc się z energią przyrody i zwierząt.
Przeszła głęboką wewnętrzną transformację. Brała udział w wielu warsztatach i kursach m.in. trenerskie z Radykalnego Wybaczania i kurs na nauczycielkę jogi. Poznała metody takie jak: gestalt, theta healing, ustawienia hellingerowskie, rebirthing, praca z wewnętrznym dzieckiem, psychologię zorientowaną na proces, terapię poprzez sztukę i dźwięk. Przez kilka lat prowadziła ośrodek rozwojowy Spa dla duszy. Organizowała 4 duchowe wyprawy do Indii. Wegetarianka od 25 lat. Partnerka i matka dwóch dorosłych córek.