fbpx
Close

KOBIETA W
SWOJEJ MOCY

Zobacz siebie radosną, szczęśliwą i zdrową, żyjącą życiem swoich marzeń. Tak, to jest możliwe a to co potrzebujesz zrobić to zmienić programy w swojej podświadomości.

Otwórz się na pozytywna zmianę i przez 30 dni słuchaj  medytacji “Słowa mocy” i “Aktywacja mocy”, a życie objawi Ci się w najpiękniejszej formie.

ZA CHWILĘ

Czujesz się dobrze

Zrelaksowany umysł tworzy zrelaksowane ciało. Kiedy Twoje myśli są pozytywne ciało może odpocząć i zrelaksować się, a wtedy na pewno poczujesz się dobrze.

Kochasz i jesteś kochana

Lubisz siebie, kochasz siebie, doceniasz siebie, wierzysz w siebie. Życie zawsze odpowie Ci: “tak” – na to co myślisz o sobie i stworzy dla Ciebie doświadczenia oparte na miłości.

Żyjesz w obfitości

Ufasz w to, że Wszechświat jest obfitością a Ty czując połączenie z nim, skupiasz się na pełni, której doświadczasz na co dzień. Płyniesz z życiem w zaufaniu, poczuciu obfitości i świadomości swojej mocy, która jest źródłem kreacji samych pozytywnych doświadczeń.

Czy masz takie wrażenie, że teraz ciężko pracujesz, aby uzyskać to czego chcesz?

Jeśli Twoja odpowiedź jest  twierdząca, to znaczy, że nauczono Cię myśleć:

Świadomie możesz uważać całkiem inaczej, ale Twoja podświadomość ma tego typu zapisy pochodzące z dzieciństwa i to właśnie one zapisane w podświadomości nie wspierają Twoich świadomych pragnień. 

Pierwsze 7 lat życia dziecka to nieustanny proces programowania. Wszystko to co rodzice mówili lub w jaki sposób zachowywali się stało się Twoją prawdą, prawdą Twojej podświadomości.

Świadomie:

Nauka obecnie udowadnia, że nasze życie jest zarządzane w 95% przez naszą podświadomość.

Tak to działa.

 

Ty świadoma kobieta masz marzenia, które nie realizują się ponieważ programy i przekonania zapisane w Twojej podświadomości uniemożliwiają to.

Jest na to rozwiązanie.


Już dziś możesz zacząć uczyć swoją podświadomość pozytywnych przekonań, które staną się Twoim przyjaciółmi w realizacji pragnień.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze
to jesteś we właściwym miejscu.

Dołączając do kursu
“Kobieta świadoma swojej mocy”
otrzymasz:

Medytację “Słowa mocy” – której codzienne słuchanie przed snem przez 30 dni zapisze w Twojej podświadomości słowa, których twórcza moc stanie się kreatorem Twoich pragnień.
Medytacja ta zawiera 108 pozytywnych przekonań, które zbudują w Tobie wiarę w siebie i poczucie zasługiwania na dobre i dostatnie życie przepełnione zaufaniem i miłością.
(Medytacja również działa podczas snu).

Medytację “Aktywacja mocy” której codzienne poranne słuchanie aktywuje w Tobie dobre samopoczucie i pozytywnie przygotuje Cię na nowy dzień. Dzięki regularnemu odsłuchwaniu tego nagrania będziesz mogła nauczyć się patrzeć oczami miłości na siebie i na otaczający Cię świat. Poczujesz w sobie moc, która jest energią manifestacji pragnień.
(Słuchaj codziennie przy porannej herbacie w domu lub w drodze do pracy)

 

Karteczki mocy – pdf, które wydrukowane i umieszczone w domu, w widocznym dla Ciebie miejscu będą pomagały Ci w podnoszeniu wibracji i dadzą Ci wsparcie w nauce pozytywnego myślenia.
Te kolorowe karteczki z afirmacjami będą dodawały Ci sił w słabszych momentach Twojego życia i naprowadzały Cię na nową ścieżkę, którą sama tworzysz i wybierasz.
( Optymistyczne przesłanie karteczek czytaj jak najczęściej)

Aktywacja mocy – pdf  to zapis nagrania medytacji “Aktywacja mocy”. Przygotowałam dla Ciebie przepiękną, kolorową formę graficzną nagrania, którą po wydrukowaniu możesz położyć w widocznym miejscu. Energia zawarta w tym przekazie będzie działała na Twoją podświadomość i dodatkowo transformowała Twoje wzorce.
( Przekaz czytaj codziennie lub w miarę potrzeby).

Posłuchaj fragmentów medytacji:

ZAPISZ SIĘ

58 zł

Przeczytaj opinie na temat kursu:

awatar_w1-150x150

Z całego serca polecam medytacje Anabelle ❤ są cudowne ❤ Poza tym, że wspaniale wpływają na dobre samopoczucie to dodatkowo sprawiają, że coraz częściej wyłapuję negatywne myśli i zamieniam je na pozytywne. Dopiero po ich słuchaniu widzę ile negatywnych myśli pojawia mi się w ciągu dnia. Negatywne myśli to naprawdę trudny przeciwnik. Dziękuję kochana Anabelle 😘

awatar_w1-150x150

Kurs cudowny. Polecam każdej kobiecie. Dziękuję, że mogę od kilku dni każdy dzień zaczynać i kończyć medytacjami z kursu. 🙏😘❤

awatar_w1-150x150

Dziewczyny! 💖 Medytacje są świetne. Ta medytacja na noc jest niesamowita. Ma tak wysokie wibracje i tak pozytywnie wpływa, że człowiek zasypia przy niej, jak niemowlę. Anabelle zrobiła świetną rzecz 👍👍👍 Jeśli ktoś się zastanawia nad podarowaniem sobie tego kursu w prezencie, to ja szczerze polecam. 💖💖💖