fbpx
Close

Jak wybaczyć i odzyskać wolność

Prawdopodobnie każda z nas uważa, że wybaczenie jest potrzebne. Natomiast często nie zastanawiamy dlaczego jest to aż tak ważne.

Po pierwsze wybaczając innym nie robimy tego dla kogoś, tylko dla siebie. Decydujesz się, że nie chcesz cierpieć i dlatego jesteś gotowa wybaczyć. Zasługujesz na szczęście i wolność. Zasługujesz na wszystkie dary jakie może ofiarować Ci życie.

Kiedy trzymasz do kogoś żal lub urazę, to wciąż jesteś w przeszłości. A trzymając się przeszłości nie możesz iść naprzód, nie możesz stworzyć sobie nowego, lepszego życia. Dopóki nie ma wybaczenia życie odzwierciedla na okrągło to, co wydarzyło się kiedyś. Tylko często w innych odsłonach. Pozornie jest inaczej, a uczucia i tak są takie same.

Kiedy prawdziwie wybaczasz, uwalniasz swoją energię, która zakotwiczyła się w dawnych historiach. A Ty na fali radości kreujesz sobie doświadczenia płynące z serca.

Po drugie – za każdym poczuciem krzywdy stoją niewyrażone emocje takie jak smutek, żal czy gniew. Czas oczywiście zaciera wspomnienia, ale na pewno nie leczy ran. Na tłumienie emocji zużywana jest bardzo duża ilość energii. Energia zużywana jest również na trzymanie w swojej energetycznej przestrzeni pamięć trudnych zdarzeń. Kiedy energia tracona jest na trzymanie emocji i zdarzeń, to automatycznie zaniżane są wibracje. A jak wiemy niskie wibracje przyciągają kolejne trudne doświadczenia i tak można kręcić się w kółko 🙂

Nie mówiąc o tym, że tłumione emocje takie jak żal, gniew czy smutek mogą przerodzić się w chorobę.

Natomiast, kiedy emocje zostaną wysłuchane to wibracje automatycznie się podnoszą. Wtedy z tego wyższego poziomu energii, można zobaczyć w drugim człowieku światło. I to właśnie jest prawdziwe wybaczenie. Jest to wybaczenie sercem, a nie pseudointelektualne wybaczenie, płynące z przekonania, że dobrze jest wybaczyć:)

Brak wybaczenia objawia się w taki sposób, że myślami wraca się do przeszłości, rozpamiętuje się jakieś zdarzenie lub często myśli się o kimś, czując przy tym smutek, żal czy złość.

Brak wybaczenia to również poczucie, że utknęło się w życiu i nie można iść naprzód. Doświadcza się wtedy zastoju, który rodzi poczucie pustki, apatii czy bezsensu.
Może być też tak, że w życiu wiele się dzieje, ale ma się wrażenie, że trudne doświadczenia wracają jak fala.

Wybaczając innym odzyskujesz swoją moc i na nowo łączysz się ze swoim kochającym sercem, które jest bramą do bezwarunkowej miłości. Miłości, która jest w nas i na zewnątrz nas, która jest wszędzie.

Kiedy pojawia się prawdziwe wybaczenie, znika lęk przed ponownym zranieniem, a nasze serce rozkwita jak kwiat, który roztacza wokół siebie piękno. Piękno, które staje się naszym życiem.

Wyobraź sobie siebie jako niemowlę. Emanowałaś krystalicznie czystą miłością. Miałaś poczucie jedności. Odczuwałaś połączenie z bezwarunkową Miłością Wszechświata, ze Źródłem Stworzenia.

Jednak Twoi rodzice prawdopodobnie zdążyli już zapomnieć kim naprawdę są. Kiedy urodziłaś się oni nieśli ból od czasów swojego dzieciństwa. To ogromny ciężar, który w swojej nieświadomości projektowali na Ciebie, na Twoją niewinność.

Jako dzieci najczęściej w bardzo krótkim czasie zapominamy, że jesteśmy czystą miłością, ponieważ ból i programy przejęte od bliskich są jak mur, który odgradza nas od naszego serca. Serca, które jest portalem do bezwarunkowej miłości Wszechświata. Ten mur, który zbudowany jest z programów i niewyrażonych emocji skutecznie odgradza nas od kontaktu z naszą duszą.

I co się wtedy dzieje?
Albo cierpisz, albo mocno wypierasz, aby nie odczuwać bólu. Możliwe, że uciekasz w działanie i udajesz sama przed sobą, że jest ok. Przecież inni mają gorzej 🙂

Kochanie, Twoja dusza chce zacząć mieć z Tobą kontakt. Jej energia prowadzi Cię na poszukiwanie sposobu, aby skruszyć mur, za którym jest Światło Twojego serca. Tam jest Twój skarb jakim jest Twoja kreacja, Twój potencjał. Tam jest Twoja moc, która zamanifestuje się w ten sposób, że zaczniesz odczuwać swoje światło. Zaczniesz przypominać sobie kim naprawdę jesteś – czystą Miłością.

Dopóki jest ten mur to możesz negować wszelką duchowość. Możesz być bardzo konkretna i rzeczowa. Postrzeganie życia opierasz na faktach, na tym co udowodnione naukowo. Cała reszta dla Ciebie po prostu nie istnieje. Jest to życie w poczuciu separacji od Źródła Istnienia.

Może być też tak, że jesteś otwarta na duchowość. Czytasz o energiach, o duszy, o tym, że jesteśmy Światłem i Miłością. Czytasz i zgadzasz się z tym. Tylko, że nie czujesz tego. Nie czujesz, bo jest w Tobie nadal ten mur przeszłości.
Dlatego teraz przejdziemy do wybaczenia.


PROCES WYBACZENIA:

Na początek zaproś do siebie bezwarunkową Miłość Wszechświata, która da Ci wsparcie podczas procesu wybaczania. Dzięki niej będziesz czuła, że nie jesteś sama. Kochająca miłość będzie przy Tobie.
Następnie będąc w objęciach tej bezwarunkowej miłości, zacznij oddychać i odczuwać emocje, które masz w sobie w stosunku do osoby, która Cię skrzywdziła.
Po wyrażeniu emocji, swoją uwagę przenieś na serce i oddychając głęboko aktywuj w sobie Światło.
Z tej przestrzeni bezwarunkowej miłości swojego serca zobacz tą osobę, która kiedyś Cię skrzywdziła jako czyste Światło. Ta osoba pod maskami własnego bólu ma również Światło.
Dokonując prawdziwego aktu wybaczenia, które niesie zobaczenie w każdym człowieku Światła, otwierasz przed sobą drzwi do nowej przyszłości, która będzie kreacją Twojego serca.

Jeśli chcesz poczuć się bezpieczna i zaopiekowana to posłuchaj darmowej medytacji "Połączenie z Matką Ziemią", która z pewnością Ci w tym pomoże.

Dzięki tej medytacji poczujesz opiekuńczą miłość Matki Ziemi, która da Ci poczucie bezpieczeństwa i wsparcie. Wyjdziesz poza lęk i dostroisz się się do wibracji Twojego kochającego serca. Kiedy zaczniesz odczuwać opiekuńczą miłość Matki Ziemi, Twoje życie zacznie się układać. Pojawią się twórcze pomysły. Będziesz mieć dostęp do swojej mocy, wiary w siebie i zaufania.

Z miłością, Anabelle Sanchez

Mam na imię Anabelle i jestem nauczycielką duchową. Pomagam kobietom w relacji partnerskiej czuć się szczęśliwe i wolne. Moją misją jest, aby kobiety pokochały siebie i połączyły się ze swoim  sercem.

Sesja online

Transformujące spotkanie w stronę pokochania siebie i odzyskania swojej mocy

Podziel się: