fbpx
Close

Wszystko gotowe!

Właśnie dołączyłaś do społeczności kobiet, które są na ścieżce przebudzania się do życia z przestrzeni swojego serca. 

Moim zadaniem jest odkryć przed Tobą  Twój własny najwyższy potencjał, dzięki któremu zaczniesz cieszyć się życiem i wysyłać w świat pozytywną, radosną energię.

W ciągu kilku, maksymalnie kilkunastu minut – w zależności od Twojego dostawcy usługi poczty elektronicznej – otrzymasz od nas dostęp do darmowego rozdziału e-booka. Jeśli po maksymalnie 15 minutach wciąż nie będziesz widzieć w swojej skrzynce odbiorczej wiadomości od nas – sprawdź inne foldery, takie jak Oferty, Newslettery, Społeczności czy nawet Spam – niektóre skrzynki filtrują wiadomości i kierują je do różnych zakładek.

Aby w przyszłości nasze wiadomości trafiały wprost do Twojej skrzynki odbiorczej – dodaj nasz adres do zaufanych. Oto ogólna instrukcja jak to zrobić:
1. Zaloguj się do swojej skrzynki

2. Wejdź w ustawienia skrzynki e-mail – zazwyczaj jest to zakładka “opcje” lub “ustawienia”

3. Następnie zależnie od rodzaju skrzynki poszukaj kategorii, która jest odpowiedzialna za filtrowanie treści. Najczęściej widnieją one pod nazwami typu: “antyspam”, “filtrowanie”, “reguły filtrowania”, “filtrowanie treści”, “zaufane kontakty” etc.

4. Następnym krokiem po odnalezieniu odpowiedniej kategorii jest dodanie domeny spadladuszy.pl lub adresu e-mail anabelle@spadladuszy.pl do bazy jako adresu/domeny zaufanej lub też ustawienie filtrowania, które spowoduje przekierowanie wszystkich wiadomości przychodzących z powyższych adresów do skrzynki odbiorczej.

W przypadku dodatkowych pytań lub problemów wyślij do nas wiadomość za pośrednictwem zakładki Kontakt.