fbpx
Close

Co zrobić, aby być w relacji partnerskiej opartej na prawdziwej miłości.

Czy jesteś pewna, że wiesz czym jest bezwarunkowa miłość?

 

To co często nazywamy miłością w relacji partnerskiej, jest tak naprawdę nieświadomą próbą uzupełniania własnych  braków czyli  współuzależnieniem.

 

Kiedy się rodzimy jesteśmy czystą miłością. Jesteśmy pełnią wszystkiego. Czujemy się połączone z całym Wszechświatem. Jesteśmy doskonałością. Jesteśmy radością. Jesteśmy błogością. 

 

Nasza dusza, która reinkarnowała się na ziemi chciała doświadczyć separacji. Chciała poczuć jak to jest być niekochaną, nie szanowaną, gorszą czy porzuconą. Chciała doświadczyć lęku i samotności. 

 

I taką duszą jesteś Ty, jestem ja i każdy człowiek żyjący na ziemi. Abyśmy mogli naprawdę przeżyć takie doświadczenia rodząc się tutaj nie pamiętamy tego, że tak naprawdę jesteśmy pełnymi miłości niczym nieograniczonymi, kochającymi siebie, wszystko i wszystkich – wielowymiarowymi istotami energetycznymi.

 

Schodzimy na ziemię i w bardzo krótkim czasie zapominamy kim naprawdę jesteśmy. Zaczynamy wierzyć w to, że nie jesteśmy doskonali. Utożsamiamy się z umysłem i zaczynamy doświadczać poczucia oddzielenia.  Wierzymy w to, że nie jesteśmy wartościowi, że jesteśmy gorsi, albo lepsi od innych. Przestajemy czuć miłość w sobie i wokół siebie. Zaczynamy jej szukać na zewnątrz i oczekiwać, że ktoś nam ją da. Wierzymy, że jak znajdziemy kogoś, kto da nam miłość, to poczujemy się szczęśliwe.

 

I tak przez wiele lat szukamy mężczyzny, który da nam to czego nam brakuje. Kiedy jest przy nas, przytula nas i mówi, że nas kocha, to czujemy się szczęśliwe. A kiedy odchodzi, wyjeżdża lub zajmuje się swoimi sprawami, to czujemy się nieszczęśliwe. Czujemy się nieważne i nie kochane …

 

Często mówimy mu co ma robić lub czego ma nie robić. Jak ma wyglądać i jak się zachowywać. Próbujemy zmienić go i dopasować do własnej wizji idealnego mężczyzny. 

Wstydzimy się za niego, bronimy go jak ktoś go atakuje. Oczekujemy od niego, że zawsze będzie nas wspierał i pomagał nam.

 

Tylko, że to wszystko nie jest miłością. To współuzależnienie i spełnianie oczekiwań.

Możliwe, że nigdy nie zastanawiałaś się nad tym, ponieważ taki obraz miłości przekazywany jest z pokolenia na pokolenie.

 

Rozglądasz się wokoło i widzisz, że wszyscy tak funkcjonują, dlatego jesteś przekonana, że tak wygląda życie. Więc albo wciąż szukasz tego właściwego mężczyzny, albo nie szukasz, za to próbujesz zmienić tego z którym jesteś… Oczekujesz, krytykujesz, kontrolujesz, żądasz, szantażujesz lub manipulujesz. Robisz to, i nawet nie wiesz, że to robisz. 

 

Prawdopodobnie nie nazywasz tego w taki sposób, ponieważ jest to społeczną normą. Robisz jak większość i … cierpisz jak większość. Rozglądasz się wokoło i widzisz, że inni w mniejszym lub większym stopniu też cierpią. 

 

Mówisz sobie: “takie życie” i jedyne co robisz to szukasz rozwiązania, aby mniej cierpieć. Szukasz wszędzie tylko nie w sobie.

A rozwiązanie jest w Tobie.

Miłość jest w Tobie.

Ta prawdziwa, bezwarunkowa miłość jest w Tobie.

 

Prawdziwa miłość jest wolna od oczekiwań.

Prawdziwa miłość szanuje i akceptuje.

Prawdziwa miłość chce tylko kochać.

 

Ta miłość w Tobie chce się przebudzić i zacząć doświadczać radości życia.

 

Kiedy ją odkryjesz w sobie poczujesz się prawdziwie wolna i lekka

 

Spotkasz siebie, tą prawdziwą siebie, która jest pełnią, która jest doskonałością, która jest czystą miłością. 

 

Nadal będziesz mogła być w relacji partnerskiej. Prawdziwej relacji partnerskiej opartej na akceptacji i wzajemnym szacunku. 

Będziesz z mężczyzną, aby dawać miłość i nie oczekiwać nic w zamian. Będziesz chciała z nim być, aby razem cieszyć się życiem. A wtedy on to odwzajemni Tobie……

 

Jeśli chcesz odkryć miłość w sobie potrzebujesz się zatrzymać i ofiarować czas samej sobie. 

 

Każdego dnia potrzebujesz spotykać się ze sobą. Ze swoimi brakami, sabotującymi przekonaniami, ze swoimi lękami i emocjami. To są wszystko części Ciebie, które trzymają Cię w poczuciu oddzielenia, w poczuciu braku i lęku. To właśnie te części Ciebie szepczą Ci do ucha, że jesteś nie wartościowa, że nie zasługujesz, że czegoś Ci brakuje, że inni są ważniejsi niż Ty. 

 

Te części Ciebie zapomniały, że są miłością, więc karmią się energią cierpienia i lęku. Karmią się tym, co dobrze znają od tak wielu lat. One nie znają niczego innego, więc żeby przeżyć prowadzą Cię w kolejne doświadczenia oparte na cierpieniu. One tak będą robiły do końca Twoich dni, chyba, że przypomnisz im kim naprawdę są. 

 

Przypomnisz im, że też są miłością, ponieważ we Wszechświecie jest tylko miłość. Miłość, która potrafi włożyć maskę zapomnienia i zacząć odgrywać rolę ofiary lub kata

 

Zaczyna grać na scenie życia tak dobrze swoja rolę, że zapomina kim jest. Kiedy popatrzysz się na tą maskę oczami miłości to zobaczysz w niej zmęczenie, ból i cierpienie. Ona gra od tak dawna, że brakuje jej już sił. Upada i wstaje, a potem znowu upada, bo ona już naprawdę nie ma sił.

 

Ale wiesz co?

Ty możesz jej pomóc. 

 

Zacznij od swojego serca i odkryj, że tam jest miłość. Ta prawdziwa miłość, która tylko kocha. Kiedy prawdziwie poczujesz ją w sobie, to otworzysz szeroko ramiona i otulisz nimi te zapomniane części Ciebie, które cierpią i wciąż się boją, Kiedy je otulisz bezwarunkową miłością swojego serca, one otworzą oczy i przebudzą się ze snu zapomnienia. Powrócą do siebie, do oceanu bezwarunkowej miłości, aby na falach życia doświadczyć radości i lekkości.

 

Jeśli chcesz poczuć się bezpieczna i zaopiekowana to posłuchaj darmowej medytacji “Połączenie z Matką Ziemią”, która z pewnością Ci w tym pomoże.

Mam na imię Anabelle i jestem nauczycielką duchową. Pomagam kobietom w relacji partnerskiej czuć się szczęśliwe i wolne. Moją misją jest, aby kobiety pokochały siebie i połączyły się ze swoim  sercem.

Sesja online

Transformujące spotkanie w stronę pokochania siebie i odzyskania swojej mocy

Podziel się: