fbpx
Close

5 sposobów na to, aby zakochać się w swoim życiu.

W tym wpisie na blogu dzielę się z Tobą 5 sprawdzonymi sposobami, dzięki którym zakochasz się w swoim życiu.

Codziennie rano czeka Cię kolejny nowy dzień. Dzień, którego jeszcze nie było. Możesz przeżyć ten dzień w stary, znany Ci sposób i wieczorem położyć się do łóżka prawdopodobnie znowu zmęczona i niezbyt zadowolona.

Możesz też otworzyć się na nowe, dokonać zmian i zacząć w końcu żyć pełnią szczęśliwego życia, na które z całą pewnością zasługujesz.

Twoja energia ma znacznie więcej mocy niż jesteś 

sobie w stanie wyobrazić.

Kiedy funkcjonujemy na niskim poziomie energii nasze myśli, emocje i doświadczenia zaczynają nas przytłaczać.

Dlatego już dziś zacznij wykonywać te 5 kroków, aby odzyskać swoją moc i zacząć świadomie kreować swoje życie.


Krok pierwszy - Przebacz innym i stań się wolna.

Kiedy trzymamy się urazów i żali w stosunku do innych ludzi, szkodzimy przede wszystkim same sobie.

Brak przebaczenia zamyka Twoje serce i generuje w Tobie bardzo niskie wibracje. Nikomu to nie służy. Nie dość, że sama czujesz się nieszczęśliwa to jeszcze dodatkowo nieświadomie generujesz nieszczęście na otaczający Cię świat.

Przebacz innym i zacznij współtworzyć świat radosnych

i zadowolonych ludzi.

Dlatego już dziś:

  • Weź kartkę papieru i spisz wszystkie osoby, którym pragniesz wybaczyć, jak również to, co chcesz im wybaczyć, aby stać się wolna.
  • Po dokonaniu spisu, wyraź intencję do Wszechświata chęci wybaczenia wszystkim osobom, które znajdują się na Twojej liście. Już sama chęć uwolnienia się od dawnych uraz, otwiera przed nami przestrzeń na to, aby kochająca miłość Wszechświata dała nam wsparcie w tej uzdrawiającej podróży.
  • Ćwicz cierpliwość. Wybaczenie nie zadzieje się w ciągu jednego dnia. Codziennie pamiętaj o tym, aby generować w sobie chęć wybaczenia poprzez wypowiadanie słów: “Jestem gotowa wybaczyć”. “Wybieram wybaczenie jako drogę do mojej upragnionej wolności.” Kiedy będziesz robiła to konsekwentnie, niebawem nadejdzie dzień w którym weźmiesz głębszy oddech i powiesz sama do siebie: “Jestem wolna”.


Krok drugi: Pożegnaj przeszłość.

Brak przebaczenia, jak również brak poczucia bezpieczeństwa, trzyma nas w przeszłości, przeszłości, której dawno nie ma, a jedyne co pozostało, to zatrzymane chwile, które pielęgnujemy poprzez ciągłe odtwarzanie starego filmu w naszej głowie.

Jeśli nie masz w sobie zbudowanego solidnego fundamentu poczucia bezpieczeństwa to możesz zupełnie nieświadomie trzymać się przeszłości, która daje Ci iluzoryczne poczucie, że jesteś bezpieczna.


Krok trzeci: Zadbaj o swoją energię.

Bardzo ważne jest regularne praktykowanie oczyszczania swojej energii.

Prawdopodobnie zdarza Ci się przebywać w różnym środowisku. Ludzie potrafią krytykować, obwiniać i wysyłać do kogoś własne destrukcyjne emocje. A nawet jeśli tego w widoczny sposób nie robią to i tak to co się dzieje w ich wnętrzu wpływa na Ciebie i zanieczyszcza Twoją energię.

Czasami możesz mieć wrażenie, że czujesz się osłabiona i pozbawiona energii bez powodu. A to oznacza jedno – podłapałaś subtelne energie, które krążyły wokół Ciebie.

Dlatego regularnie bierz prysznice medytacyjne, aby oczyścić swoją aurę i utrzymać się w energetycznej czystości.

Medytacja – Oczyszczanie i naładowanie energią światła i miłości.

Znajdź ciche i wygodne miejsce do medytacji. Usiądź wygodnie na krześle lub ze skrzyżowanymi nogami na macie. Gdy będziesz gotowa, naciśnij przycisk start i podążaj za moim głosem.


Krok czwarty: Uwolnij lęki i blokady.

Jesteś tutaj na ziemi, aby cieszyć się życiem i odczuwać radość, a jedyne co Cię przed tym powstrzymuje to strach. Dlatego teraz zajmiemy się usuwaniem blokujących Cię lęków.

Medytacja w celu usunięcia lęków i blokad:
Usiądź z prostymi plecami w spokojnym miejscu i zacznij oddychać brzuchem. Na wdechu Twój brzuch powiększa i rozszerza się, a na wydechu czujesz jak się kurczy. W ten sposób oddychasz przez kilka chwil.
A teraz w myślach powiedz:
Na wdechu: “Jestem bezpieczna”.
Na wydechu: “Uwalniam lęk”.
Na wdechu: “Jestem prowadzona”.
Na wydechu: “Uwalniam wszystko to, co blokuje mnie przed odczuwaniem miłości w sobie”.
Kontynuuj oddychanie i powtarzaj powyższą serię afirmacji w pętli przez kilka minut, starając się jednocześnie odczuwać je w sobie jak najgłębiej.


Krok piąty: Naucz się pozytywnego myślenia.

To o czym myślisz teraz, tworzy Twoją przyszłość.
Zacznij tworzyć pozytywne myśli, a będziesz miała pozytywne życie.
Większość ludzi na świecie nie jest świadoma swoich myśli, ani tego jak wielki wpływ mają one na ich codzienne życie.
 
Już dziś zacznij tworzyć pozytywny świat poprzez kreowanie pozytywnych myśli.
 
Codziennie rano zaraz po przebudzeniu powiedz sama do siebie – Kocham Cię, a następnie pomyśl o tym, co dobrego zapraszasz dzisiaj do swojego życia.
Dokładnie określ jak chcesz się czuć i co chcesz robić, aby doświadczać pozytywności.
 

 

 

Jeśli chcesz poczuć się bezpieczna i zaopiekowana to posłuchaj darmowej medytacji "Połączenie z Matką Ziemią", która z pewnością Ci w tym pomoże.

Z miłością, Anabelle Sanchez

Mam na imię Anabelle i jestem nauczycielką duchową. Pomagam kobietom w relacji partnerskiej czuć się szczęśliwe i wolne. Moją misją jest, aby kobiety pokochały siebie i połączyły się ze swoim  sercem.

Sesja online

Transformujące spotkanie w stronę pokochania siebie i odzyskania swojej mocy

Podziel się: